Velg en side

om oss

 

 

 kort fortalt

Setesdal bedriftshelsetjeneste ble stiftet i 1985 som et initiativ fra Evje og Hornnes kommune og Bygland kommune. Fra 2018 eies virksomheten av 5 bedrifter og 2 ansatte og driftes som et aksjeselskap.

VISJON: Setesdal Bedriftshelsetjeneste skal være den ledende leverandøren av bedriftshelsetjenester i Indre Agder.

MISJON: Vår oppgave er å hjelpe virksomheter med å oppnå et trygt, godt og utviklende arbeidsmiljø for alle ansatte.

Vi har de siste årene hatt en veldig positiv utvikling med økning fra 45 i 2011 til 101 virksomheter i 2022.

vårt Team

Vi har et godt sammensatt tverrfaglig team med verdifull erfaring og kompetanse på arbeidsmiljø og lokalmiljøet i Indre Agder.

Våre samarbeidspartnere er Evjeklinikken AS og Bedrift og Personalpsykologi AS.

Berit Marie Sandland-Øyulvstad
Daglig leder / Rådgiver
Tlf. 948 64 387
berit.marie@setesdal-bht.no

 

Bilde kommer snart

Thomas Chr.Malm
Rådgiver
Tlf. 911 15 779
thomas@setesdal-bht.no

Reidar Heivoll
Rådgiver
Tlf. 992 70 550
reidar@setesdal-bht.no

 

Aslaug Simonstad Sitje
Fysioterapeut
Tlf. 907 73 194
aslaug@setesdal-bht.no

 

Jens Stenersen
Sertifisert Yrkeshygieniker
Tlf. 900 93 033
jens@setesdal-bht.no

 

Einar Kristian Tveitå
Lege

ekt@evjeklinikken.no

 

Harald Martin Hansen
Rådgiver
Tlf. 486 05 984
harald@setesdal-bht.no

 

Bilde kommer

Ulrik Malm
Psykolog

 

vi har alle de riktige verktøyene, la oss hjelpe deg

Hjem     Kurs     Om oss     Kontakt

Verksvegen 4,

4735 Evje

948 64 387